​Indywidualne

Zapraszamy na indywidualne warsztaty przygotowywania sushi. Podczas szkolenia zdobędziesz umiejętność tworzenia własnych rolek w warunkach domowych. Pokażemy Ci krok po kroku jak przygotować ryż i dobrać składniki, aby powstała Twoja unikatowa rolka. Przekonasz się jakie to proste.

To także doskonały pomysł na prezent dla każdego. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie można znaleźć kartę podarunkową na nasze warsztaty.


 

 

Firmowe

Integrowanie przez wspólne rolowanie? Czemu nie! Zapraszamy serdecznie na warsztaty dla grup. Oprócz nabycia nowych umiejętności, gwarantujemy świetną zabawę  a na koniec wspaniałą ucztę. Kurs sushi to także doskonała okazja do wzmocnienia pracy w zespole.

Zapraszamy do kontaktu aby dopasować kurs do potrzeb grupy.

 

 


 

Dla maluchów

Nie masz pomysłu jak zachęcić swoje dziecko do poznawania nowych smaków i wyrabiania zdrowych nawyków żywieniowych? Nic prostszego! Zapisz swojego malucha na warsztaty sushi dla najmłodszych.

Pod czujnym okiem naszego Szefa Kuchni, dzieci mogą poznać tajniki kuchni japońskiej. Kto wie, może wykształcimy przyszłego Sushi Mastera?